KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU


www.stilbizimle.com olarak kişisel verilerinizin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (“Kanun”) uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem veriyoruz.

www.stilbizimle.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. www.stilbizimle.com veritabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.stilbizimle.com tarafından kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece www.stilbizimle.com sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

 

www.stilbizimle.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

www.stilbizimle.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.stilbizimle.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.stilbizimle.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. İşbu Gizlilik Bildirimini kabul etmekle kişisel bilgilerinizin www.stilbizimle.com iş ortakları ile paylaşılabileceğine onay vermiş olacaksınız. Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten vs.) dâhilinde kullanıcıya bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcılarımız bahsedilen tanıtımlardan haberdar olmak istemezlerse istedikleri zaman www.stilbizimle.com’dan gelen e-postaların alt kısmında yer alan yönergeyi takip ederek veya [email protected] adresine e-posta göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız www.stilbizimle.com sitesi üzerinden haber bültenimize kayıt olabilirler veya daha önceki kayıtlarını silebilirler. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Eğer bizden tanıtım emaili almak istemiyorsanız lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın ve e-mail adresinizin data listemizden çıkarılmasını isteyin.

 

Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için ilgi alanlarına uyarlama yapılabilecek şekilde kullanılacaktır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Kullanıcılarımızın satın alma işlemi sırasında bize vermiş olduğu TC kimlik, vergi numaraları, kişilerin izni olmadıkça 3.şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler ödeme işlemleri ve fatura kesimi için istenmektedir.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.stilbizimle.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.stilbizimle.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

 

www.stilbizmle.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Ünvanı:

 

 

YASEMİN GAMZE YÜKSEL – STİL BİİZMLE (Bundan sonra  SATICI olarak anılacaktır)

 

 

Adresi:

 

 İnönü mah 19 Mayıs Caddesi 79/A ATAŞEHİR/ iSTANBUL 

 

Tel. :

 

0850 -309-7665

 

Email :

 

 [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
} ] }'