Değişim ve İade


 

Online Olarak Alınan Ürünler Nasıl İade Edilir?

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsur. Herhangi bir nedenden dolayı siparişinizden memnun kalmadığınızda, ürün ya da ürünlerinizi, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten 2 iş günü içinde iade ve  değişim yapabilirsiniz.

Sipariş bilgilerinizi kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir. Sipariş bilgilerinizi girmediğiniz takdirde iade işleminiz sağlanmayacaktır.

Gönderdiğiniz ürünün iade mi değişim mi olduğunu kargonun içerisine yazmanız gerekmektedir.. İade ise hesap ad soyad ve iban bilgilerini kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir.

İade veya değişim olduğunu belirtmediğiniz takdirde gönderiniz değişim sayılacak ve değişim koşulları uygulanacaktır.

Ürünü  ARAS kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE YOKTUR. SADECE DEĞİŞİM YAPABİLİRSİNİZ

Ürünü bize 2 gün içerisinde geri kargolamanız gerekiyor.

Lütfen iade ederken paketinin üzerinde yazan iade ve değişim şartlarını gerçekleştirmis olunuz

Ürünü geri gönderdikten sonra gönderdiğiniz kargonun takip numarasını ve isim soyisim ödeme şekliniz ile beraber Whatsapp hattımıza (0850 309 76 65) atmayı unutmayın.

İade ödemeleri ürün elimize ulaştıktan 14 iş gün sonra gerekli kontroller sağlanarak ödeme şeklinize göre kargo ücretleri düşülerek tarafınıza iade edilecektir.Yasemin gamze yüksel  adına  2402454551511 ARAS KARGO iade ve değişim kodu ile FİKİRTEPE MAH HIZIRBEY CADDESİ N:115 A BLOK D: 148 1071 REZİDANS KADIKÖY/İSTANBUL  adresine  göndermeniz gerekmektedir. Lütfen gönderdikten sonra takip numarasını Whatsapp hattımızdan bize iletiniz.

 

Ürün Bize Ulastıktan Sonra Size 1 yıl Geçerli Çek tanımlanır. O çek ile istediğiniz zaman siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Değisimleri İstediğiniz Kategori den yapabilirsiniz Aynı Ürünle Degisim Zorunluluğu Yok

İade ve Değisim yapıldığında  70TL sizin bize gönderdiğiniz 70TL bizim size değişim ürünü gönderim ücreti toplam 140TL  kesinti yapılmaktadır

İade yapıldığında  70TL ilk gönderilen kargo ücreti  70TL sizin iade için bize gönderdiğinin ürünün kargo ücreti toplam 140TL  kesinti yapılmaktadır

 

Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygumsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

İndirimli Ürünler" Kategorisinde İade yada Değişim Var Mı?

"Son Şans Tek Kalanlar" ve ' İndirimli Ürünler' kategorimizden satın aldığınız ürünlerde ne yazık ki  iade yapılmamaktadır.  Sadece değişim yapılır. Lütfen siparişlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak veriniz. Aksi takdirde satış sözleşmemizi kabul etmiş sayılacaksınız.

Kapıda ödeme servis bedeli iade edilmemektedir.

Kapıda ödeme ile aldığınız ürünlerde mutlaka İBAN numaranızı banka ismi ve hesaba ait isim, soyisim yazmayı unutmayınız.

İade Süreciniz Nasıl İşlemektedir?

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

Kapıda ödeme ve banka kartı ile ödeme yaptığınız siparişlerde Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz banka hesap bilgilerinizi istemek üzere telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.

 

Siparişimdeki hediye ya da kampanyalı ürünleri iade edebilir miyim?

Hediye ya da kampanyalı ürünler için iade süreçleri promosyona göre farklılık gösterir. Bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

Online Olarak Alınan Ürünlerde Değişim Sağlanabilir Mi?

Değişimini yapmak istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 4-6 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte Yurtiçi anlaşma kodu ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Sipariş bilgilerinizi kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir. Sipariş bilgilerinizi girmediğiniz takdirde değişim işleminiz sağlanmayacaktır. Ürünü yalnızca Yurtiçi kargo ile gönderebilirsiniz. Aksi takdirde kargo kabul edilmeyecektir.

Gönderdiğiniz ürünün iade mi değişim mi olduğunu kargonun içerisine yazmanız gerekmektedir. 

Değişim Süreciniz Nasıl İşlemektedir?

Değişim yapacağınız ürün tutarından kargo bedeli düşülerek hediye çeki tanımlanır, hediye çeki cep numaranıza whatsapp olarak gelecektir. Verilen hediye çeki ile sitemizden dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz sadece sipariş alındı aşamasında iptal edilebilir.

İade Adresimiz

Fikirtepe mah. Hızırvey cad. N:115 1071 Rezidans A Blok D:148

KADIKÖY/ İSTANBUL

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
} ] }'